Veli Yorumları

Sizde Yazın

Metin - Merve Çetin - Doktor

5 yaşındaki kızımız her sabah okula gitmemek için ağlardı fakat okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Eve mutlu döndü. Bu süreçte sosyal iletişim becerileri çok gelişti. Her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.

İclal HALICI - Hemşire

Çocuklarımıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürü bir borç biliriz. Hakikaten profesyonel yaklaşımlarınız sayesinde kızımız Zeynep'in olumsuz davranışları yerine olumlu davranışa dönüştü, sayenizde güzel alışkanlıklar kazandı, Zeynep'te bizde sizi çok seviyoruz, Bir çocuğum daha olursa hiç düşünmeden soluğu yanınızda alacağım… Herşey için, emeğiniz için teşekkürler...

Fatih BAYGUTALP - Esnaf

Profesyonel eğitiminizden, çocuğumuza gösterdiğiniz samimi sevginizden ve yakın ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığıyla çocuklarını size teslim etmelerini tavsiye ediyoruz.

Serpil & Tahir ÖZDEMİR - İşletmeci

Kızımız Belinay 8 aydır 5 Mevsim Anaokuluna devam etmekte. İlk zamanlar anne ve baba olarak üzerimizde tedirginlik vardı sürekli Belinay'a sorular soruyor ve kontrol ediyorduk zaman içerisinde kızımızın kreşe gitmekten mutlu olduğunu gördük Kızımızın mutlu olması ve birey olarak bir şeyler öğrenmesi kreş olarak doğru tercih yaptığımızı gördük. Gönül rahatlığı ile tüm velilere çocuklarını 5 Mevsim Anaokulu'na emanet etmelerini tavsiye ederiz.

Mustafa ÜNAL - Memur

Oğlumuz kayra 1 aydır kreşe devam ediyor, eğitim bakım gayet güzel, başka kreşler gibi para odaklı değiller, öğretmenlerin ve çalışanların iyi yerlere iyi mevkilere gelmelerini arzu ederim. Herkese tavsiye ederim.